« گالری اردیبهشت »

این بخش از مجموعه سلام به سمت و سوی مراسمات تجلیل و نکوداشت متمایل شده؛ تلاش مجموعه ما در این راستا طراحی و تولید اختصاصی و دقیقا مطابق با سلیقه مشتریان گرامیه. به عبارت دیگه رسالت مجموعه سلام در این حوزه به میون آوردن محصولات صنایع دستی برای بازآفرینی نمادهاییه که از اون ها به عنوان اهدائی در مراسمات تجلیل، بزرگداشت و نکوداشت استفاده می شه، دلیل این نگرش مجموعه سلام اینه که خیلی ها به صنایع دستی اصیل و کهن مرز و بوم خودشون علاقه دارند و براشون جالب و جذابه که یکیشونو داشته باشن حالا فکرشو بکنید که این تندیس یا نشان رو که رنگ و بویی از فرهنگ کهن ایرانی هم داره و جزء صنایع دستی با ارزشه برای تقدیر و تشکر بهتون اهداء کرده باشن، حس غروری که با هر دفعه نگاه کردن به اون بهتون دست می ده واقعا وصف ناپذیره.

« گالری فرش دستباف »

این بخش مثل اسمی که براش برگزیده شده و تداعی کننده اونه به فعالیت در حوزه نساجی و هنرهای بافتنی مربوطه؛ فرش بافی، گلیم بافی، قلمکاری، ترمه بافی به نوعی تبلور زیبائی های طبیعت است؛ بافندگان سنتی همواره آئین ها و فرهنگ و مراسم و اعتقادات خودرا به عنوان طرح و نقش بر روی این محصولات و صنایع منعکس می کرده اند، ادامه چنین روندی در این بخش محقق شده و به عبارتی به کاربرد هر چه بیشتر این نوع از هنر در زندگی انسان ها تاکید می شه تا بدینوسیله حیات چنین هنرهایی تداوم داشته باشه.

« گالری برسیون »

برسیون معرف قسمتی از مجموعه سلامه که وظیفه تولید و طراحی بسته بندی برای صنایع دستی رو به عهده داره. ما آگاهیم که درون یک مجموعه بزرگتر فعالیت می کنیم و علاوه بر پاسخ گوئی به نیازها و تمایلات مشتریانمون در برابر جامعه هم مسئولیت داریم. از محورهای مسئولیت اجتماعی حفاظت از محیط زیست هست، برای این منظور مجموعه سلام اقدام به طراحی و تولید بسته بندی هایی کرده که آسیبی برای طبیعت محسوب نمی شوند و قابل بازیافت هم هستند، علاوه بر موارد مذکور این بسته بندی ها قابلیت استفاده در موارد گوناگونی را دارند و با ظاهری شکیل و مخصوص، برازنده هر محصول صنایع دستی ایرانی هم هستند.

« آرایه سلام »

سلام آرایه: تو این قسمت مجموعه ما به حس نیاز انسان ها برای زیباتر کردن محل زندگی و کار خودشون پرداخته و این سوال رو مطرح کرده که چرا برای زیباتر کردن محل زندگی و کار خودمون از هنرهای اصیل خودمون استفاده نکنیم؟ هنرهایی که هم از نظر محتوایی، غنی اند و از جهت زیبایی ظاهری هم چیزی از مدرنیته کم ندارند، فعالیت های مجموعه ما در این زمینه رو هم می تونید از قسمت دریافت کاتالوگ، تو سایتمون ببینید.